Loading...
Shanghai, Hiina
Esmaspäevast laupäevani 9.00-20.00

Päikese

Tänases muutuvas ja ettearvamatus maailmas omandab üha sügavamat tähendust n-ö kõrvalistest mõjutajatest sõltumatu toimetulek. Riiklikul tasandil räägime palju Eesti energeetilisest ... Põhiline kasu seisneb ikkagi selles, et kasutatakse enda toodetud n-ö tasuta elektrienergiat ja ei osteta seda võrgust, kus lisaks otsesele energia ...

Tööinspektsiooni iseteenindus | Tööinspektsioon

Endiselt on võimalik jätkata riskianalüüsi koostamist ka senisel viisil ning laadida koostatud riskianalüüs üles failina TEIS-i. Kehtiva töökeskkonna riskianalüüsi, mis on koostatud enne 2021. aasta 1. märtsi, on tööandja kohustatud esitama TEIS-i või edastama Tööinspektsioonile hiljemalt 2021. aasta 1. septembriks.

Kliimaministeerium / Ministry of Climate of Estonia''s Post

Kliimaministeerium kutsub ettevõtjaid veebis toimuvatele infopäevadele, mis tutvustavad Euroopa Liidu kasvuhoonegaaside lubatud heitkoguse ühikutega kauplemise…

Kuidas koostada riskianalüüsi?

Riskianalüüs aitab organisatsioonidel tuvastada, hinnata ja prioriseerida riske, et vähendada või elimineerida potentsiaalset kahju. ISO 31000:2018 "Risk management – Guidelines" pakub üldisi suuniseid riskijuhtimiseks, rõhutades riskianalüüsi olulisust organisatsioonide jaoks, et teha informeeritud otsuseid ja tagada jätkusuutlikkus ...

Kuidas olla sõltumatu, mitte loota mehe, riigi ega töökoha peale?

Kevadel, kesk koroonakriisi, ilmus raamat "Sõltumatu naine". Kuid millest sõltumatu ning miks ja kuidas sõltumatuks saada, arutleb raamatu autor Merit Raju.

Riskianalüüs – Norret Töökeskkond

Riskianalüüs on kohustuslik igale ettevõttele, millel on kasvõi üks töölepinguga töötaja. Riskide hindamise ja analüüsimisega tehakse kindlaks töökeskkonna ning tööprotsesside ohutegurid, mis võivad töötaja tervist mõjutada, hinnatakse ohu suurust ehk riske ning leitakse abinõud riskide vähendamiseks.

Energia salvestamine vesinikku

Vee elektrolüüs sobib energia salvestamiseks. Keskkonnasäästlike taastuvenergiaallikate abil toodetud elektri abil võib elektrolüüsida vett. Eraldunud vesinikku saab hiljem kasutada kütusena näiteks kütuseelemendis. Kuna Päike ei paista ja tuul ei puhu pidevalt, võimaldaks energia salvestamine vesinikku varuda energiat ...

Töökeskkonna riskianalüüs – riskide hindamine ja ohjamine

1. septembrist 2021. aasta muutus tööandjatel kohustuslikuks esitada riskianalüüs Tööinspektsioonile digitaalselt. Riskianalüüsi eesmärk on leida üles kõik töökeskkonnas olevad ohud ja neid hinnata. Riskianalüüsi võib läbi viia tööandja või võib seda teenust osta. Peale riskide hindamist koostatakse tegevuskava probleemide kõrvaldamiseks.

Tööinspektsioon: riskianalüüs ettevõttes on sama oluline kui …

Tööandjatega vesteldes selgub, et pooltel juhtudel viiakse riskianalüüs läbi alles siis, kui tööinspektor on ettevõtet kontrollinud ja teinud ettekirjutuse. «Järelkontrollil saab ametnikule vajalikku dokumenti uhkusega näidata, kuid küsimusele, kas tööandja on selle ...

Taastuvenergia salvestamine tuulevaiksele päevale veel leevendust …

Kuigi energiasalvestitest on kasu elektri hinnatippude silumisel ja süsteemi stabiliseerimisel, on nendesse investeerimine veel liialt kallis, et tuua leevendust terveks tuulevaikseks ja …

Riskianalüüs

Ettevõtte riskianalüüs näib ebamugava ja tülikana nagu sunniviisiline mööda liustikku trampimine, iseäranis väikeettevõtjatele, kellele selle mõte ja vajadus pole alati hoomatav. Hea lugeja, meie eesmärk on teha just sellist ajakirja, nagu sulle meeldib. Pane kirja ...

Töökeskkonna riskianalüüs | Sotsiaalministeerium

Riskianalüüs on töökeskkonna korraldamise alustala, mille abil selgitatakse välja kui palju mõjutavad töötajate tervist töökeskkonna ohutegurid ja kas töökeskkonnas esineb õnnetusohte. Riskianalüüsi esitamine on tööandjatele kohustuslik ja selle saab esitada Tööinspektsiooni iseteeninduskeskkonnas. ...

Raamat "Sõltumatu" MJ DeMarco

Võta tagasi see, mis sulle kuulub, ja vii oma elus läbi revolutsioon, võta oma elu tagasi ja saavuta vabadus läbi ETTEVÕTLUSE.Paradigma muutus? Mida kuradit, paradigma ei vaja mingit muudatust – see tuleb oma elust kõige täiega välja visata. SÕLTUMATU näitab sulle, kuidas saad oma unistuste tapjaskripti ümber kirjutada. Õpi, kuidas loobuda töökohast, …

Konsultant kirjutab: Riskianalüüs – kas kokkuhoid või raiskamine?

Suurim kasu riskianalüüsist on võimalik saada, kui see viiakse läbi enne teostust, see tähendab enne toote või protsessi juurutamist, enne millegi uue kasutuselevõttu. Kui riskianalüüs viia läbi ennetavalt, siis on veel võimalik objekti kavandamisse sekkuda ning mitmed olulised ohuallikad kõrvaldada.

Riskianalüüs

Selleks, et ettevõtte riskianalüüsis majanduslikku kasu näha, peaksid ettevõtjad ja tegevjuhid eelkõige riskianalüüsi vajalikkust mõistma. Riskid on igapäevategevuse loomulik osa, mida alati ei saa vältida, kuid on võimalik juhtida.

Kliimaministeerium / Ministry of Climate of Estonia''s Post

Päikest täis teisipäeval kohtusid merendusinimesed Muuga sadamas, et arutleda Eesti merenduse tuleviku üle. Sadamad on muutuste keskel. Ees ootab laevade ja…

MUUTUVA ENERGEETIKA VÄLJAKUTSED KOHALIKELE …

• Taastuvenergia kogukonna ja energiakogukonna eesmärk pole kitsalt kasu teenimine, vaid pigem oma tarbeks energia tootmine, tarbimine, salvestamine ja müük; • Energia tootmiseks võib kasutada nii traditsioonilist tootmist –katlad ja gaasimootorid elektri ja soojuse koostootmiseks, samas eelistada tuleb tänapäevaseid rohelise energia

Alexela Energiakool

Kas Eesti saab energia vallas olla teistest riikidest täiesti sõltumatu? Meie energiamüügi juht Tarmo Kärsna räägib lihtsalt ja arusaadavalt lahti, mis üldse on energiajulgeolek, kuidas see mõjutab meie kõikide igapäevaelu ning mida peaks selle tagamiseks tegema.

Odav energiasalvesti kasutab CO₂ tuule

Sardiinias käivitati suvel päikese- ja tuuleelektri salvestusjaam, mis kasutab energia salvestamiseks süsihappegaasi (CO₂)! See on odav, tõhus ja ohutu. 2024. aastal …

Tööinspektsioon: riskianalüüs ettevõttes on sama oluline

Tööinspektsioonist on palju küsitud, kui sageli tuleb riskianalüüsi teha? Siinkohal ei ole antud mingit ajavahemikku või sagedust, vaid seaduse nõue ütleb, et tööandja peab korraldama uue töökeskkonna riskianalüüsi, kui töötingimused on muutunud, töövahendeid või tehnoloogiat on vahetatud või uuendatud, kui on ilmnenud uued andmed ohuteguri mõju …

Energia salvestamine

Energia salvestamine on üks kiiremini arenev tehnoloogiavaldkond. Energiat kogutakse erinevatest allikatest: päike, tuul, lained. Üks peamine väljakutse taastuvate energiaallikate valdkonnas on taastuvenergiaallikate ebastabiilsus. Tuuleenergiat saab toota ainult tuulise ilmaga ja päikeseenergiat päikeselise ilmaga. Lahendus peitub energia salvestamises …

Mida peab teadma päikeseenergia salvestussüsteemi valimisel?

Akudesse energia salvestamise mõte on aidata elektritarbimist tasakaalustada ja võrgukulusid vähendada. RP Kuubis on rajanud selliseid lahendusi mitmeid, äsja sai …

Kodused energiasalvestussüsteemid: energia tulevik keerleb kodu …

Kodused energiasalvestussüsteemid muudavad energiatarbimist revolutsiooniliselt. Siit saate teada, kuidas nad töötavad, kes neist kasu saavad ja kas nad on investeeringut …

Riskianalüüs

Riskianalüüs - kohustuslik formaalsus või sisuline kasu? Foto: pixabay Ettevõtte riskianalüüs näib ebamugava ja tülikana nagu sunniviisiline mööda liustikku trampimine, iseäranis väikeettevõtjatele, kellele selle mõte ja vajadus pole alati hoomatav.

Riskianalüüs

Riskianalüüs. Riskianalüüsi ehk tööriskide hindamise peaeesmärk on töötajate tervise ja ohutuse kaitsmine. Vastavalt Töötervishoiu ja tööohutuse seadusele on tööandjal kohustus koostada riskianalüüs, mille käigus tööandja selgitab välja töökeskkonna ohutegurid, mõõdab vajadusel nende parameetrid ning hindab riske töötaja tervisele ja ohutusele.

Alexela Energiakool

Kuidas saada päikesepaistest kasu siis, kui päikesepaiste ajal ise kodus pole või päike ei paista? Küsimusi ja praktilisi vastuseid on kuhjaga. ... silmas pidades, mitte lähtuda praegusest olukorrast. Taastuvenergiale ülemineku realistlikkus Eestis sõltub energia salvestamise võimekusest ka kodus, kuid ennekõike üldise võrgu osana ...

Audiitorite sõnul peab EL oma energia

Dokumendis võetakse arvesse kuni 2019. aasta jaanuari lõpuni ELi energia salvestamise sektoris toimuvaid arenguid. Infodokument on poliitikavaldkonda käsitlev kirjeldav ja …

Energiasalvestussüsteemid – Energiapartner

Kodune energiasalvestussüsteem vähendab sinu sõltuvust suurest elektrivõrgust ja tagab energiaga varustatuse ka elektrikatkestuse korral. Pakume tulevikutehnoloogial …

Energia salvestamine neto-nulltuleviku suunas – Rahvusvaheline …

Veebiseminari teemad keskendusid energia salvestamise uuringute ja innovatsiooni rollile neto-null-tuleviku saavutamisel. Kui te ei jõudnud kohale või soovite esitlusi uuesti näha, …

Sõltumatud ja sõltuvad muutujad: tüübid ja näited

Sõltumatu muutuja on see, mida teadlased katses muudavad või kontrollivad. Nad teevad seda, et näha, mis juhtub sõltuva muutujaga. Sõltuv muutuja on asi, mida teadlased katses katsetavad ja mõõdavad. See sõltub sellest, mida teadlased sõltumatu muutujaga ...

Mis on riskianalüüs: määratlus ja tööriistad | Täielik juhend

Mis on kolme tüüpi riskid? Kuigi riske on mitut tüüpi, on alati asjakohased järgmised kolm tüüpi: Isiklikud riskid: Lisage inimelude kaotus, vigastused ja muud juhtimatud töökoha ohud.; Varaga seotud riskid: Looduskatastroofidest varguste ja küberrünnakuteni ähvardab organisatsioone tänapäeval palju varariske.; Vastutusriskid: Teatud tööstusharudes, …

Analüüs ja ettepanekud energia salvestusturu käivitamise kohta

salvestamise tehnoloogiatest, mille turule toomise soodustamiseks võib kasutada ka riiklikke toetusmeetmeid. Tehnoloogiate riikliku toetamise põhjendused võivad olla …

RISKIANALÜÜS

Töökeskkonna riskianalüüs Töökeskkonna riskianalüüs on tööandja poolt organiseeritud toiming, mille teostab riskianalüüsi meeskond, mis koosneb ettevõtte töökeskkonna meeskonnast, töötajatest ja kindlasti ka spetsialistidest väljastpoolt. Riskide hindamine ...

Riskianalüüs

Riskianalüüs aitab selgitada töökeskkonna probleeme ja kitsaskohti, hinnata ohte ja kahjulikke tegureid, järjestada need tähtsuse järgi ning sellest lähtuvalt luua edasine tegevuskava töökeskkonna süstemaatiliseks arendamiseks. Kuna igal ettevõttel ja asutusel on vajalik mõõta töökeskkonna parameetrid tuvastamaks nende võimalikku mõju …

Tasuta pakkumine

Tere tulemast meie toodete kohta päringuid tegema!

Kontaktandmed